Ford Blue Days

Ford Blue Days

Mos humbisni ditët me fat në Ford Albania. Ju mund të përfitoni deri në 5,000€ ulje në modele që janë gjëndje në showroom. Nxitoni, kjo ofertë zgjat deri në 10 Tetor 2020! 

• Ford Mondeo Hybrid

Mondeo njihet si makinë e besueshme dhe komode, dhe me variantin hybrid me vetë-karikim plotëson edhe kërkesat e klientëve që duan të respektojnë ambjentin dhe portofolin e tyre. Konsumi mesatar i kesaj makine është vetëm 3.9 litra për 100 kilometra, ndërsa emetimet në ambjent vetëm 96 gramë për kilometër.  Modeli “facelift” sjell një pamje të jashtme më elegante dhe dizajn të brendshëm më të sofistikuar. Fuqia totale shkon në 187 KF, duke kombinuar një motor 2.0 litra benzinë me një motor elektrik, bateri 1.4 kWh dhe kambio automatike. Frenimi akumulon 90% të energjisë së humbur duke karikuar kështu baterinë.

Bëje tënden tani dhe PERFITO 5,000 Euro ZBRITJE!
Nga 31,900 Euro në 26,900 Euro

• Ford Kuga Business

SUV familjar më i shitur në Europë dhe jo vetëm. Hapësirë e bollshme dhe komoditet maksimal për të pestë pasagjerët. Ndërmerrni çdo udhëtim me Kuga dhe shpenzimet e karburantit do të jenë të papapërfillshme! Me motor 1.5 TDCi 120KF, kambio automatike, Ford Kuga është gati t'ju shoqëroj kudo! Bëje tënden tani dhe përfitoni 5,000 Euro ZBRITJE, nga 33,900 Euro në 27,900 Euro.

Bëje tënden tani dhe PERFITO 5,000 Euro ZBRITJE!
Nga 31,900 Euro në 27,900 Euro

• Ford Focus Active 

Nëse ju pëlqen modeli standard i Ford Focus por dëshironi më shumë detaje të veçanta, ne ju sugjerojmë Ford Focus Active.  Një ndër modelet më të kompletuar me opsione si Focus Active me motor 1.0 EcoBoost 125 KF me kambio automatike tashmë është në ofertë për 20,900 Euro. 

Bëje tënden tani dhe PERFITO 5,000 Euro ZBRITJE!
Nga 25,900 Euro në 20,900 Euro

Oferta është e vlefshme deri në 10 Tetor 2020

Mjetet janë në gjëndje në showroom.
Dorëzimi i menjëhershëm.
5 Vjet garanci / 100'000 Km