Lorem ipsum

KARAKTERISTIKAT KRYESORE TË FIESTA ACTIVE VIGNALE

  • Disqe aliazhi 18" 5x2, me punime të përpunuara me dy ngjyra të zeza
  • Navigacion Ford SYNC 3 me ekran me touch 8'', radio DAB, Asistencë Emergjence, Apple Carplay & Android Auto, 2 x USB dhe 6 altoparlantë dhe FordPass Connect
  • Sedilje premium me Partial Sensico® me qepje blu të errët
  • Hyrje dhe nisje pa çelës
  • Kamera me pamje të pasme
  • 12.3" Full digital cluster