Lorem ipsum

KARAKTERISTIKAT KRYESORE TË FIESTA ST-LINE Vignale

  • Disqe aliazhi 18" 5 x 2, me punime Pearl Grey
  • Amortizatorë sportiv të akorduar
  • Navigacion Ford SYNC 3 me ekran touch 8'', radio DAB, Asistencë Emergjence, Apple Carplay & Android Auto, 2 x USB dhe 6 altoparlantë dhe FordPass Connect
  • Sedilje premium me Partial Sensico® me qepje të kuqe
  • Kamera me pamje të pasme
  • 12,3" Full Digital Cluster