Lorem ipsum

KARAKTERISITKAT KRYESORE TË FIESTA TITANIUM VIGNALE

  • 17" 10-spoke alloy with Pearl Gray finish
  • Navigacion Ford SYNC 3 me ekran me touch 8'', radio DAB, Asistencë Emergjence, Apple Carplay & Android Auto, 2 x USB dhe 6 altoparlantë dhe FordPass Connect
  • Sedilje premium me Partial Sensico® me qepje gri metalike
  • Hyrje dhe nisje pa çelës
  • Kamera me pamje të pasme
  • 12,3" Full Digital Cluster