OFERTAT E FUNDIT

FORD PUMA ST-LINE 1.0 Ecoboost
Ju njohim me disa funksionalitete të këtij versioni të Ford Puma:
  • Mënyrat e drejtimin - Normale, Eko, Sportive, Rrëshqitëse & Trail
  • Kontrolli automatik i temperaturës elektronike (EATC)
  • Rregullimi manual i sediljes së shoferit në 4 drejtime me rregullim të mesit
  • Sensorë parkimi para dhe pas
  • Kamera e pamjes së pasme
  • Kontrolli inteligjent i lundrimit adaptiv BLIS me CTA dhe frenim aktiv
E gjeni në showroom me ofertë speciale 34.500 Euro!
FORD MUSTANG GT
Fuqia e Mustang GT është një version i përmirësuar i motorit të njohur 5.0-litërsh V8 të Mustang, i cili përfshin teknologjinë e injektimit të dyfishtë të karburantit për performancë të përmirësuar.
Ekskluzivisht në showroom-in e Ford Albania.
FORD KUGA
Ejani në showroom, do të gjeni makinat tuaja të preferuara me oferta shumë të mira! 
EJA MERRE TANI! FORD KUGA vetëm për 38.900 Euro!
FORD PUMA ST Line
FORD PUMA ST Line NË SHOWROOM!!! ME OFERTË FANTASTIKE.
EJA MERRE TANI!
KUGA ST-Line
KUGA ST-Line  në showroom, një makinë që i ofron të gjitha Stil, Komoditet, Kursim karburanti, mbi të gjitha e përshtatshme për çdo terren. 
MERRE TANI NË OFERTË, vetëm për 43.900 Euro!
KUGA PHEV
Jeni gati për ti shijuar FORD aventurat e reja? KUGA PHEV është gati!
Gjendje në showroom, eja dhe bëje tënden!
MUSTANG Mach-E
MUSTANG Mach-E
E gjeni në showroom me CMIM PREFERENCIAL 75.000 Euro!