Përshtatur me krenari nga MS-RT.

New ford transit custom ms-rt

Konsulencë sportive me porosi

New ford transit custom ms-rt

Shërbimet e tranzitit.

New ford transit custom ms-rt

FORD TRANSIT CUSTOM MS-RT I RI

Kombinimi fantastic mes sportives MS-RT me aftësinë legjendare të Transit është tani i disponueshëm nga cdo shitës Ford.

Transit Custom MS-RT I ri përmban një pamje të jashtme të guximshme dhe një interior luksoz, të personalizuar, pa kompromentuar funksionalitetin ose qëndrueshmërinë e saj.

Ka deri në 6.8 metra kub hapësirë ​​në pjesën e pasme dhe drejtohet nga motori i fuqishëm dhe efikas 2.0-litërsh EcoBlue Diesel. Është gjithashtu i disponueshëm si furgon ose dopio kabinë , me një bazë të shkurtër ose të gjatë (LWD / SWR).
 

ZGJIDHNI MODELIN TUAJ

VAN

Me dy opsione të bazës (L1 dhe L2), si dhe standard ose si furgon me çati të lartë, Transit Custom MS-RT Van ofron kapacitet ngarkese deri në 8.3 metra kub. Me një lartësi dhe  gjerësi të plotë dhe me mundesi  zgjedhjeje prej dy ose tre vendesh përpara. Specifikoni dyert rrëshqitëse nese deshironi nje të vetme ose të dy dyer dhe zgjidhni midis dyerve të pasme me mentesha qe happen deri ne 180° ose një derë të pasme te vetme.

FURGON DOPIO KABINE

Një furgon me gjashtë vende, me një zgjedhje prej dy ose tre vendesh përpara, plus një rresht të dytë me tre vende. Një pjesë e ndarë me xham, ndan në mënyrë të sigurt ekuipazhin nga ngarkesa. Transit Custom MS-RT Double Cab-in-Van disponohet në opsione me bazë të gjatë ose të shkurtër  dhe standard si furgon me çati të lartë, duke ofruar një hapësirë ​​ngarkese deri në 4.3 metra kub.

SHIKONI ÇFARË E BËN TË NDRYSHEM

TIPARET KRYESORE

SI DUHET TË DUKET PUNA

Transit Custom MS-RT merr shkathtësinë e Transit Custom dhe i jep atij një ndryshim të frymëzuar nga motorsporti. Një parakolp i përparmë i ri, grila dhe marmitat e dyfishta i japin furgonit një prani imponuese. Ndërsa disqet e celikut 18" Anthracite OZ premium dhe gomat e vlerësuara per ngarkesë përmirësojnë drejtimin pa sakrifikuar ngarkesën.

CUSTOM INTERIOR

Brenda, sediljet prej lëkure dhe kamoshi të punuar me dorë ju sigurojnë që të jeni të qetë në çdo kohë. Një timon sportiv MS-RT me shtresë karboni ju vë në kontroll të plotë. Gjithashtu një sërë teknologjish të avancuara, duke përfshirë "Cruise Control Adaptive" dhe "SYNC 3" me ekran 8" me prekje, me ngjyra, ndihmojnë për ta bërë çdo udhetim sa më të lehtë.